KURTYNY PASKOWE

W naszej ofercie znajdziecie kurtyny paskowe wykonane z miękkiego, elastycznego PCV, gotowe systemu kurtyn paskowych, kurtyny chłodnicze POLAR, akcesoria montażowe itp.

cennik – kurtyny.net

KURTYNY PASKOWE PCV

Jesteśmy Polską realną firmą z siedzibą w Krakowie, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom i zaoferować najlepsze rozwiązanie w korzystnej cenie.

W naszej bogatej ofercie kurtyn paskowych wykonanych z uelastycznionego PCV mogą Państwo znaleźć gotowe systemy kurtynowe na wymiar według zaleceń klienta, oferujemy gotowe okute pasy PCV, rulony kurtynowe z PCV, kurtyny o specjalistycznych właściwościach jak np: kurtyny chłodnicze POLAR, kurtyny spawalnicze, folie PCV oraz wiele więcej.

Jako producent możemy także zaoferować szereg akcesorii montażowych do kurtyn paskowych jak listwy zębate / wieszaki, płytki montażowe / blaszki, okucia, nity i wszystko czego Państwo potrzebują do instalacji kurtyn paskowych.

kurtyny paskowe producent

KURTYNY PASKOWE

Jako producent jesteśmy w stanie zaoferować kompletne gotowe instalacje kurtyn paskowych.

kurtyna paskowa standard

Kurtyny paskowe PCV standard

  • pozwalają oszczędzić duże ilości energii
  • bardzo trudnopalne, w kontakcie z ogniem same się gaszą
  • wykonane z miękkiego PCV cechują się dużą elastycznością
  • bardzo skutecznie redukują hałas, do 30dB
  • doskonała izolacja zimnego / ciepłego powietrza
  • idealne rozwiązanie do wydzielania miejsc pracy
kurtyna paskowa chlodnicza POLAR

Kurtyna paskowa chłodnicza Polar

Kurtyny paskowe POLAR wykonane są z specjalistycznej odmiany elastycznego PCV dzięki któremu zachowują swoje właściwości nawet w bardzo niskich temperaturach, idealnie nadają się do chłodni i mroźni czy też pojazdów chłodniczych każdego typu. Pasy PCV typu “C” nie sztywnieją pod wpływem niskich temperatur.