STOJAKI REKLAMOWE

W naszej ofercie znajdziecie stojaki z plexi, cenówki, opisówki, ekspozytory na biżuterię, na telefony, stojaki na ulotki, na wizytówki, na długopisy oraz wiele innych. Nasza oferta jest w stanie zaspokoić potrzeby klientów indywidualnych, małych/dużych firm, hurtowni czy też biura.

katalog – stojakireklamowe.eu

STOJAKI REKLAMOWE PROSTO OD PRODUCENTA

Jako Polski producent stojaków reklamowych z siedzibą w Krakowie, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom i zaoferować najlepsze rozwiązanie w korzystnej cenie.

Produkujemy stojaki na ulotki reklamowe w każdej formie i odpowiednie do każdej sytuacji, stojaki reklamowe na ulotki, z drewnianymi podstawkami, z podstawką akrylową czy czarnego plastiku, stojaki i ekspozytory na biżuterie, telefony komórkowe i elektronikę.

Stojaki na ulotki popularnego typu “L” z przeznaczeniem na jedna ulotkę informacyjną, stojaki z podajnikiem na ulotki, stojaki na biżuterię, ekspozycyjne stojaki na zegarki, naszyjniki, bransoletki, podstawki pod telefony komórkowe, tablety oraz wiele wiele innych.

stojaki reklamowe typ L

TECHNOLOGIA LASER CUT

Dzięki technologi Laser Cut produkowane przez nas stojaki plexi cechują się idealnie gładkimi i błyszczącymi brzegami.

stojaki reklamowe menu podstawka drewno

Stojaki Reklamowe z drewnianą podstawką

Stojaki reklamowe z podstawką z drewna idealnie nadają się jako stojaki na MENU w restauracjach, dzięki podstawce z drewna wyglądają bardzo ekskluzywnie i prestiżowo. Wyróżnij się od konkurencji dzięki ekskluzywnym stojakom na ulotki.

stojaki reklamowe podstawka akrylowa

Stojaki Reklamowe z podstawką akrylową

Podstawka wykonana z krystalicznego akrylu sprawia iż stojaki wyglądają nadzwyczaj futurystycznie i z pewnością przyciągną uwagę każdego.