SZYBY CABRIO

Jesteśmy Polskim producentem tylnych szyb do samochodów typu cabrio, nasze szyby do kabrioletów są docinane na wymiar tak aby idealnie pasowały do danego modelu pojazdu.

cennik – szybycabrio.pl

SZYBY DO KABRIOLETÓW PROSTO OD PRODUCENTA

Jako Polski producent szyb cabrio z siedzibą w Krakowie, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom i zaoferować najlepsze rozwiązanie w korzystnej cenie.

Produkujemy tylne szyby do samochodów typu cabrio, nasze szyby do kabrioletów produkowane są z wykorzystaniem wyłącznie najwyższej klasy materiałów. Szyby w formie elastycznej dopasowują się idealnie a zastosowanie filtra UV zapewnia długotrwałą ochronę i niezmienną strukturę oraz barwę szyby.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, fachowej obsłudze oraz parku maszyn na najwyższym poziomie, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu nie tylko wysokojakościowy produkt ale także fachową pomoc w doborze odpowiedniego produktu oraz gwarancję jakości i satysfakcji.

MIĘKKIE SZYBY CABRIO

Szyby do kabrioletów wykonane z najwyższej jakości produktów zabezpieczone filtrem UV.

Specjalistyczne szyby do maszyn budowlanych i rolniczych

Oferujemy również szyby specjalistyczne o bardzo wysokiej udarności przeznaczone do maszyn budowlanych oraz rolniczych. Niesamowicie wytrzymałe szyby poliwęglanowe do ciężkich maszyn budowlanych oraz rolniczych.

Szyby do jachtów i łodzi

Produkujemy także szyby na specjalne zamówienia do wszelkiego rodzaju jachtów oraz łodzi. Nasze szyby spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa oraz cechują się niesamowicie wysoką udarnością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne.