GRAWEROWANIE CNC / FREZOWANIE CNC

Oferujemy kompleksowe usługi obróbki frezowania cnc i grawerowania cnc na maszynach sterowanych numerycznie.

FREZOWANIE CNC, GRAWEROWANIE I OBRÓBKA

Jako Polski producent z siedzibą w Krakowie, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom i zaoferować najlepsze rozwiązanie obróbki CNC w korzystnej cenie.

Wycinamy, frezujemy, grawerujemy dowolne kształty w materiałach takich jak; drewno, sklejka, osb, mdf, hdf, płyty fornirowane, gips ceramiczny i modelowy, dibond​, tubond, plabond, plexi​​, tworzywa sztuczne, laminaty, teflon, włókno węglowe (carbon fiber), PCV, PCW, poliwęglan lity, komorowy, HIPS, SAN, Foam X, styropian, styrodur, aluminium, mosiądz grawerski, oraz wiele innych.

Tworzymy płaskorzeźby (reliefy), tniemy, docinamy nietypowe elementy oraz wiele innych. Jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe usługi frezowania, cięcia i grawerowania w materiale klienta praktycznie na poczekaniu.

FREZ I GRAWER

Profesjonalne usługi obróbki CNC metali, drewna, tworzyw itp.

Frezowanie CNC i obróbka tworzyw i materiałów

Maszyny CNC wyposażone są w układ sterowania numerycznego, który można w dowolny sposób zaprogramować. Kody sterujące tworzy się najczęściej za pomocą programów graficznych typu CAM (Computer Aided Manufacturing), które potrafią wygenerować ścieżkę narzędzia z dowolnego oprogramowania wektorowego np: Corel lub Illustrator. Ścieżka narzędzia to ruch, który wykonuje narzędzie w stosunku do przedmiotu podlegającego obróbce mechanicznej.

Grawerowanie CNC

Na zamówienie jesteśmy w stanie zaoferować usługi grawerowania powierzchni płaskich metali, drewna czy tworzyw sztucznych wszelakiego typu, grawer jest dokładny i precyzyjny co gwarantuje jakość i satysfakcję z finalnego efektu.