PLEXI / PMMA

Oferujemy Państwu szeroką gamę płyt plexi, które docinamy na wymiar i dostarczamy pod wskazany adres na terenie całej Polski. W naszej ofercie mamy dostępne płyty wylewane i plexi ekstrudowane różnego formatu, grubości i koloru w najlepszej cenie w kraju.

E-WZORNIK PLEXI – plexi.info.pl

PLEXI, PMMA, NA WYMIAR

Na życzenie klienta docinamy płyty pod żądany wymiar. Cięcie laserem gwarantuje precyzyjność, dokładność i powtarzalność wzoru.

Gwarantujemy jakość nie tylko oferowanych przez nas produktów ale także profesjonalną obsługę na każdym etapie zamówienia oraz fachowe doradztwo, a nasze doświadczenie i lata w branży dają Państwu poczucie spokoju i pełnej satysfakcji.

Płyty plexi wytłaczane (ekstrudowane) oraz wylewane, PŁYTY STANDARDOWE (bezbarwne, kolorowe, opal), PŁYTY HIGHT IMPACK (wysokoudarne), PŁYTY UVD (do solariów), LUSTRA (srebrne, złote) dostępne w kolorystyce (bezbarwne, mleczny opal, czarny).

plexi płyty

PLEKSI DO WYBORU
DO KOLORU

Oferujemy płyty i arkusze plexi w każdej możliwej formie, kolorze czy wymiarze, jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające zamówienia.

płyty plexi

PLEXI wytłaczane i wylewane

Chcąc zaoferować pełną gamę produktów z rodziny plexi, oferujemy zarówno plexi produkowaną metodą wytłaczania jak i wylewania.

– Plexi wytłaczane znajduje swoje zastosowanie w architekturze, reklamie, motoryzacji i również w zastosowaniach specjalnych takich jak łóżka do opalania, ściany myjni samochodowych, osłony maszyn i urządzeń, przeszklenia szklarni i ogrodów zimowych, bariery dźwiękochłonne przy autostradach.

– Plexi wylewane najlepiej sprawdza się w obróbce mechanicznej (frezowanie, gięcie, wiercenie, grawerowanie). Znajduje swoje zastosowanie w branży reklamowej, budownictwie i motoryzacji.

eko eco plexi

Tania plexi ECO

PLEXI ECO to materiał niemalże identyczny pod każdym względem w stosunku do plexi ,a dużo lżejszy (ok ok 15%) i tańszy w porównaniu.

W Zasadzie główna różnica pomiędzy EKO-PLEXI a zwykłą plexi jest widoczna wyłącznie przy obróbce laserem i ew.grawerowaniu.