OSŁONY DO MASZYN

Jesteśmy Polskim producentem osłon zabezpieczających, ochronnych do maszyn przemysłowych wszelkiego typu.

oferta – oslonydomaszyn.biz

POLIWĘGLANOWE OSŁONY DO MASZYN

Jako Polski producent osłon do maszyn z siedzibą w Krakowie, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom i zaoferować najlepsze rozwiązanie w korzystnej cenie.

Produkujemy osłony ochronne do maszyn wykonane z najwyższej jakości poliwęglanu litego który jest nawet do 300x mocniejszy od szkła, nasze osłony zabezpieczające nie tylko spełniają wszelkie wytyczne norm zachowania bezpieczeństwa pracy BHP, ale i dzięki nowoczesnemu procesowi produkcji gwarantują jakość oraz długoterminowość.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, fachowej obsłudze oraz parku maszyn na najwyższym poziomie, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu nie tylko wysokojakościowy produkt ale także fachową pomoc w doborze odpowiedniego produktu oraz gwarancję jakości i satysfakcji.

OSŁONY ZABEZPIECZAJĄCE

Osłony zabezpieczające maszyny, podnoszące bezpieczeństwo pracy.

Osłony do maszyn przemysłowych oraz domowych

W naszej bogatej ofercie osłon ochronnych znajdziecie Państwo min: osłony do frezarek, szlifierek, tokarek, pras hydraulicznych oraz standardowych, dłutownic, wytłaczarek, wiertarek stołowych, pił czy też osłony do przecinarek. Gwarantujemy wysoką jakość naszych osłon maszyn.

Osłony na zamówienie

Na zamówienie jesteśmy w stanie wykonać osłony ochronne niemalże do każdej maszyny przemysłowej oraz domowej wedle projektu i specyfikacji klienta, oferujemy także osłony z bardzo grubego poliwęglanu litego którego wytrzymałość można nazwać kuloodpornym.