URNY WYBORCZE

Jesteśmy Polskim producentem urn wyborczych produkowanych zgodnie z wytycznymi uchwały Polskiego Komitetu Wyborczego.

oferta – urnawyborcza.info.pl

URNY WYBORCZE PROSTO OD PRODUCENTA

Jako Polski producent urn wyborczych do głosowania z siedzibą w Krakowie, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom i zaoferować najlepsze rozwiązanie w korzystnej cenie.

Produkujemy urny wyborcze wykonane z najwyższej jakości poliwęglanu litego który jest nawet do 300x mocniejszy od szkła, nasze urny nie tylko spełniają wszelkie wytyczne Państwowej Komisji Wyborczej, ale i dzięki nowoczesnemu procesowi produkcji gwarantują jakość oraz długoterminowość.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, fachowej obsłudze oraz parku maszyn na najwyższym poziomie, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu nie tylko wysokojakościowy produkt ale także fachową pomoc w doborze odpowiedniego produktu oraz gwarancję jakości i satysfakcji.

URNY NA WYBORY

Urny do głosowania na wybory wykonane zgodnie z uchwałą PKW.

Urny wyborcze dla osób niepełnosprawnych

Zrobiona jest z litego poliwęglanu transparentnego. Jego grubość wynosi 3 milimetry. Wszystkie łączenia wykonane zostały z aluminiowych nitów pokrytych srebrną powłoką. Zestaw zawiera uchwyty do wygodnego przenoszenia. Urny są objęte gwarancją. Ich pojemność po odliczeniu grubości ścianek wynosi 0,80 m3.

Urny zgodne z uchwałą PKW

Łączenia naszych urn zrobione są z nitów wykonanych z aluminium. Dodatkowo posiadają one srebrną powłokę. Dołączone są także meblowe uchwyty. W całym zestawie również znajduje się specjalny komplet plomb zabezpieczających. Urny posiadają gwarancję.