POLIWĘGLAN KOMOROWY

Oferujemy płyty poliwęglanowe z dowozem w każde miejsce w Polsce lub z opcją odbioru osobistego w Krakowie. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo płyty z poliwęglanu komorowego bezbarwnego, w kolorze dymionego brązu czy też w mlecznego opalu. Płyty z poliwęglanu praktycznie o każdej grubości czy strukturze kanalików.

cennik – poliweglan.info.pl

PŁYTY POLIWĘGLANOWE

Poliwęglan komorowy z dostawą na terenie całej Polski, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom i zaoferować najlepsze rozwiązanie w korzystnej cenie.

Nasza bogata oferta płyt komorowych obejmuje min. płyty o grubości 4, 6, 8, 10, 16, 20 czy też 25mm, oferujemy różne grubości płyt o strukturze kanalików jedno, dwu, trzy, czerto komorowej a także o strukturze “X” czy DIAMOND.

Nasze płyty poliwęglanowe są certyfikowane, posiadają wszelkie potrzebne aprobaty techniczne do zastosowań w budownictwie, jest to produkt wysokiej jakości objęty 10-cio letnią gwarancją producenta.

poliweglan komorowy bezbarwny

POLIWĘGLAN KOMOROWY

Nasze płyty poliwęglanowe posiadają liczne aprobaty techniczne. Certyfikowany poliwęglan komorowy do zastosowań w budownictwie.

poliwęglan komorowy

Certyfikowany poliwęglan komorowy z 10-cio letnią gwarancją.

Nasze płyty poliwęglanowe wyróżniają się nie tylko wysoką jakością wykonania ale także 10-cio letnią gwarancją. Oferujemy płyty poliwęglanowe najwyższej jakości.

poliwęglan komorowy kolorystyka

Poliwęglan komorowy – wersje kolorystyczne

Nasze płyty poliwęglanowe oferujemy w trzech najbardziej popularnych wersjach kolorystycznych; bezbarwnej, dymionego brązu i mlecznego opalu.