PRZEGRODY BIUROWE, ŚCIANKI DZIAŁOWE

Oferujemy usługi produkcji przegród biurowych, ścianek działowych, stanowisk open space czy też nietypowych stołów biurowych na zamówienie, jako producent jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające projekty.

PRZEGRODY BIUROWE, ŚCIANKI DZIAŁOWE DO BIURA

Jako Polski producent z siedzibą w Krakowie, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom i zaoferować najlepsze rozwiązanie w korzystnej cenie.

Realizujemy indywidualne projekty nietypowych rozwiązań i aranżacji przestrzeni biurowej. Szeroki wybór materiałów pozwala nam na zrealizowanie niemalże każdego projektu, bez względu na stopień jego zaawansowania. Produkujemy przegrody biurowe pełne oraz przeszklone wykończone ramka aluminiową, ścianki działowe pełne i przeszklone, nietypowe zamówienia stołów oraz blatów, zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem stanowisk typu Open Space oraz wiele innych. Skontaktuj się z nami już teraz aby poznać szczegóły.

Doświadczona kadra wysoce wykwalifikowanych pracowników pozwala nam świadczyć usługi najwyższej jakości zleconych od klientów zewnętrznych. Jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej nietypowe zlecenia, prototypy jak również produkcję seryjną elementów oraz projektów.

Nie świadczymy usług pomiarowych oraz montażowych. Zamówienia realizujemy na podstawie projektu od klienta.
przegrody biurowe tplast kraków
przegrody biurowe na zamówienie kraków

Przegrody biurowe wysokiej jakości, łatwe w montażu

Przegrody biurowe pełne oraz przeszklone wykończone ramką aluminiową, to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla dużych powierzchni biurowych, gdzie pracuje wiele osób ale także dla małych pomieszczeń z łączonymi miejscami pracy które trzeba od siebie oddzielić. posiadamy nie tylko doświadczenie w produkcji przegród biurowych ale także oferujemy możliwość zaprojektowania oraz produkcji zarówno całych systemów jak i pojedynczych elementów. Wysokiej jakości przegrody biurowe w każdym formacie oraz możliwość wyboru materiału sprawia że współpraca z nami jest bardzo elastyczna.

nietypowe stoły biurowe kraków

Nietypowe stoły biurowe

Projektowanie oraz produkcja z możliwością montażu oraz wysyłki w dowolne miejsce w kraju specjalistycznych, nietypowych stołów oraz blatów do biura. Szeroki wybór materiałów oraz metod produkcyjnych zapewnia wykonanie produktu solidnego, wytrzymałego o bardzo wysokim współczynniku jakości.

stanowiska open space kraków

Stanowiska Open Space

Posiadamy wieloletnie doświadczenie przy wykonywaniu prac związanych z wyposażeniem stanowisk pracowniczych typu Open Space. Doświadczony zespół ekspertów oraz zaawansowane technologicznie zaplecze techniczne oraz park maszyn pozwalają nam zrealizować nawet najbardziej skomplikowane projekty związane z wyposażeniem stanowisk pracy Open space.

ścianki działowe do biura kraków

Ścianki działowe do biura, oddzielenie stanowisk pracowniczych

Jako Polski producent ścianek działowych do biura stawiamy sobie wysoko poprzeczkę jeśli chodzi o realizację zamówień, nasza specjalizacja jest produkcja na zamówienie klienta, wedle ścisłych wytycznych zarówno ścianek działowych pełnych jak i przeszklonych, wysoka jakość to nasza dewiza. Dodatkowo istnieje dowóz elementów ścianek działowych pod podany adres na terenie Polski.