MEBLE OGRODOWE

W naszej ofercie znajdziecie meble ogrodowe wykonane z mocnego i wytrzymałego drewna oraz żeliwa, są one meblami wysokojakościowymi które wytrzymają lata. Nasza oferta jest w stanie zaspokoić zarówno potrzeby klientów indywidualnych jak i hurtowi.

ZOBACZ KATALOG I CENNIK

MEBLE OGRODOWE PROSTO OD PRODUCENTA

Jesteśmy Polskim producentem mebli ogrodowych z siedzibą w Krakowie, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom i zaoferować najlepsze rozwiązanie w korzystnej cenie.

Nasze meble ogrodowe, stoły, ławki produkujemy z dbałością i precyzją, produkujemy wyłącznie mocne i bardzo trwałe żeliwne meble ogrodowe. Dzięki rozwiązaniom modułowym jesteśmy w stanie idealnie dobrać poszczególne części mebla tak aby idealnie spełniały wymagania naszych klientów.

Kupując bezpośrednio od producenta masz pewność zakupu w najlepszej cenie oraz gwarancję satysfakcji i zadowolenia z zakupionego produktu. Czy to pełne komplety mebli ogrodowych czy też poszczególne części, w każdym przypadku masz pewność najlepszego zakupu.

meble ogrodowe ławka ogrodowa

MOCNE I WYTRZYMAŁE

Dzięki zastosowaniu najlepszej jakości materiałów, mocnego i wytrzymałego drewna oraz żeliwa nasze meble ogrodowe cechuje najwyższa jakość.

meble ogrodowe producent

Meble ogrodowe wykonane ręcznie w Polsce

Nasze produkty są wykonywane ręcznie z największą starannością i dbałością o szczegóły. Deski o grubości 3cm są dokładnie szlifowane impregnowane i lakierowane dzięki długiemu sezonowaniu w odpowiednich warunkach, drewno które wykorzystujemy w naszych meblach jest bardzo wytrzymałe, suche i nie pęka.

meble ogrodowe kraków

Wytrzymałe meble żeliwne lub aluminiowe

Żeliwne, bądź aluminiowe odlewy których używamy są bardzo stabilne i solidne. Dodatkowym atutem naszych produktów jest duża gama kolorystyczna, oraz możliwość wykonania mebli pod wymiar – zgodnie z Państwa sugestiami. Nasze meble dostarczamy „pod drzwi ” na terenie Polski i całej Europy.

Nie produkujemy tanich, tandetnych mebli, które znajdziesz w każdym markecie.